Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 347

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 347

Wielki konkurs Socios!

Minął jubileuszowy 2018 rok, kolejny w którym członkowie Socios Górnik stanęli na wysokości zadania i mogą zapisać go na duży plus, ponieważ wspieraliśmy między innymi Klub w pielęgnowaniu tego co najcenniejsze – historii Górnika Zabrze
Wracając do tego co się działo w tym jakże niesamowitym minionym roku, warto zrobić mały rachunek działań Socios Górnik na rzecz klubu, historii i kibiców Górnika Zabrze. I tak po przewie w rozgrywkach w marcu natychmiast po ogłoszeniu informacji Komisji Ligii o odebraniu Górnikowi punktów za mecz z Piastem Gliwice, przystąpiliśmy do zbiórki funduszy na zielony stolik i wysłaliśmy go do siedziby komisji.

Zielony stolik

20 maja spotkaliśmy się z Wami podczas Walnego Zgromadzenia członków i wspólnie zdecydowaliśmy o tym, , że Stowarzyszenie przez kolejny rok wesprze Akademię poprzez przedłużenie umowy na opiekę medyczną dla zawodników drużyn młodzieżowych, oraz poparliśmy decyzję o finansowaniu Galerii Sław Górnika Zabrze.

Sprawozdanie z Walnego Zgromadzenia Członków

Kilka słów o Kwotach zebranych przez Nas w składkach i przekazanych na rzecz Górnika Zabrze.
518 668 zł – kwota zebranych funduszy
291 299 zł – wartość środków przekazanych Klubowi
50 184 zł – kwota przekazana na Galerię Sław
1948 zł – kwota przekazana fundacji Górnika Zabrze na renowację nagrobków piłkarzy Górnika Zabrze

W tym szczególnym roku w którym świętowaliśmy 70 rocznicę powstania Naszego ukochanego Klubu dzięki Waszym składkom udało się Nam razem z Klubem stworzyć Galerię Sław Górnika Zabrze Z konta Socios przelano na ten cel ponad 50 tysięcy złotych. Członkowie zarządu i założyciele zgodnie podkreślają, że pielęgnowanie historii i przedstawianie jej nowemu pokoleniu kibiców jest niezwykle ważną sprawą.
Działając w myśl tej zasady, Socios Górnik wspomogło też zbiórkę środków na renowację grobów zmarłych legend 14-krotnego Mistrza Polski. Rano w dniu meczu na stronach internetowych stowarzyszenia pojawiła się nie tylko zachęta do wsparcia zbiórki organizowanej przez ośrodek Kibice Razem, ale i deklaracja przeznaczenia 1948 złotych na ten cel.

Galeria Sław przy dźwięku braw


Wspierając hasło „Do młodzieży świat należy!” Zarząd Stowarzyszenia Socios Górnik działając zgodnie z uchwałą Walnego Zgromadzenia podpisał kolejną umowę partnerską z Akademią Górnika Zabrze. Na podstawie umowy Stowarzyszenie Socios Górnik przekaże ponad 20 tyś złotych w ciągu najbliższego roku na wsparcie medyczne młodych zawodników zabrzańskiej Akademii. Nasz partner – Fundacja Górnik Zabrze – zobowiązuje się do wsparcia marketingowego Stowarzyszenia

Do młodzieży świat należy! – Socios Górnik wspiera Akademię Górnika Zabrze

W tym roku obchodziliśmy 4 rocznicę działalności Stowarzyszenia! Razem z Wami spotkaliśmy się na Karczmie Piwnej podczas której zbieraliśmy dary dla Szlachetnej Paczki, oraz przeprowadziliśmy licytację na rzecz kibiców zrzeszonych KKN. W 2018 roku przeprowadzaliśmy przed meczami Górnika Zabrze akcję dla najmłodszych kibiców Górnika Zabrze w których rozdawaliśmy gadżety Górnika Zabrze, oraz inne drobne upominki.

Dziękując Wam za wsparcie, jednocześnie wspierająć Klub poprzez budowanie frekwencji na stadionie Górnika Zabrze jest organizowany konkurs w którym nawiązując do 70 – lecia powstania Klubu do wygrania będzie 70 karnetów na wiosenną rundę na sektor B07. Jeżeli masz opłacone wszystkie składki członkowskie (lub opłacisz je) to w środę 30 stycznia o godz. 19:00 oczekuj informacji o konkursie na stronie www.sociosgornik.org, lub na Naszym Facebooku.

To był dobry 2018 rok ale mamy nadzieję, że ten 2019 będzie … wspaniały – czego Klubowi, sobie ale
i wszystkim kibicom Górnika Zabrze życzymy z całego serca.

Zarząd Socios Górnik