O nas

Poznaj nasze stowarzyszenie

U naszych podstaw stoi pasja

Jesteśmy pierwszym w Polsce piłkarskim Stowarzyszeniem działającym w systemie „Socios”. U podstaw naszych działań stoi pasja. Choć wszyscy jesteśmy różni – pochodzimy z różnych stron Polski i Europy, robimy na co dzień zupełnie inne rzeczy – to łączy nas miłość do Górnika. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowość tego najbardziej utytułowanego klubu w Polsce, leży w jego kibicach i to oni mogą pomóc mu w powróceniu na należne mu miejsce.

Wierzymy też, że ta pionierska inicjatywa, mająca na celu upodobnić strukturę klubu do Realu Madryt, Borussii Dortmund czy F.C. Barcelona ma szansę zakończyć się powodzeniem tylko w tak niezwykłym klubie jak Górnik. Czekamy na wszystkich, bez wyjątku, którzy chcą wesprzeć klub oraz mieć realny wpływ na to, w jakim kierunku on zmierza. Nie czekaj, dołącz do nas, stań się częścią historii, która zmieni Górnika Zabrze!

Cele

Celem Stowarzyszenia jest systematyczne podwyższanie kapitału spółki Górnik Zabrze SSA. Środki na podnoszenie kapitału będą pozyskiwane ze składek członkowskich a także z dodatkowych akcji promocyjnych mających na celu promocję i wsparcie wizerunkowe Górnika. W zamian chcemy współdecydować o klubie. Dzięki podnoszeniu kapitału zakładowego klubu, staniemy się jego współudziałowcem, co da nam większą kontrolę nad tym w jaki sposób wydawane są przez klub także i nasze środki.

Chcesz decydować o losach klubu? Zostań naszym członkiem!

logosite