Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 347

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 347

Torcida Germany wspiera Socios Górnik!

tgrezerwa

 

Zgodnie z obietnicą, prezentujemy kolejnego partnera Socios Górnik. Mieszkają poza granicami kraju, ale pozostali wierni jedynym słusznym barwom. Wszystko przez wzgląd na wyznawane zasady. A najważniejszą z nich jest: nieważne, gdzie żyjemy – liczy się dla kogo.

Panie i panowie, z dumą informujemy, iż wspiera nas Torcida Germany!
 
Zgodnie z zapoczątkowaną wczoraj tradycją, od razu oddajemy głos samym zainteresowanym.
“Torcida Germany to FC, który trochę różni się od znanych nam stereotypów.
Nasz fanclub zrzesza kibiców Górnika rozsianych po całych Niemczech. Aktualna liczba członków waha się w granicach 40 osób.
 
Mieszkamy we wszystkich zakątkach Niemiec: od południa ( Lindau, Monachium, Ingolstadt, Frankfurt) poprzez centralne Niemcy (Bochum , Dortmund, Leverkusen, Kolonia, Hagen), aż po samą północ (Brema, Hannover, Hamburg).

Jedno, co łączy nas, bez względu na odległość i przeciwności losu, to bezwarunkowe oddanie naszemu klubowi z którym od bajtla jesteśmy związani. Górnik Zabrze to spora część życia każdego z nas.
 
Dlaczego zostaliśmy członkiem wspierającym?

Większość osób należących do Torcidy Germany zdecydowanie była za tym posunięciem. Dobro naszego klubu i troska o jego losy jest bardzo ważnym aspektem, który przyczynił się do podjęcia tej decyzji. Wierzymy, że Socios uda się zmobilizować ogromną rzeszę kibiców Górnika i tym samym pomóc klubowi który jak każdy z nas wie boryka się z ogromnymi problemami.
 
Jednym słowem: uważamy to za nasz kibicowski obowiązek”.

 

Obowiązkiem redakcji jest zaprosić do zapoznawania się ze stroną Torcidy Germany, jak i odwiedzenia Facebookowego profilu… Socios Germany.

 

Trzeba to przyznać: mają rozmach emigranci!