Poznaj nas!

Sylwetki ludzi działających w Socios

REMIGIUSZ STEMBALSKI
Prezes Zarządu

Zawód: Kierownik Salonu Firmowego w firmie produkującej stolarkę otworową

Wiek: 41 lat

Jestem Socios po to, żeby Górnik Zabrze był znowu kojarzony z walką o najwyższe cele. Obiecuję sobie, że powstanie Socios pomoże w przyciągnięciu do klubu ludzi zamożnych, z pomocą których wszyscy razem udowodnimy, że nie ma od nas lepszych.

 

MAREK KRUPA
Zastępca Prezesa

Zawód: Kierownik ds. Inwestycji

Wiek: 45 lat

Górnik Zabrze, to historia polskiej piłki klubowej, ale również i tej reprezentacyjnej. To klub, z setkami tysięcy kibiców w Polsce, ale i na całym świecie. Niestety, ostatnie lata nie nawiązują do tych chlubnych tradycji, dlatego też moje zaangażowanie w tworzenie i rozwój ruchu Socios przy klubie. Wierzę, że kibice mogą być tą siłą, która pchnie rozwój klubu na lepsze tory.

 

 

 

PAWEŁ GŁODEK
Sekretarz/Skarbnik

Zawód: Pracownik biurowy w firmie logistycznej

Wiek: 25 lat

Jestem z pokolenia młodych kibiców, którzy nie widzieli największych sukcesów Górnika Zabrze, lecz wierzę, że przy wsparciu i jedności kibiców, Górnik Zabrze może wrócić do walki o najwyższe cele.

 

 

 

 

 

 

MARIUSZ PIETER
Członek Zarządu

Zawód: Technik mechanik samochodowy/operator linii produkcyjnej

Wiek: 43 lata

Od ponad 30 lat utożsamiam się z Górnikiem Zabrze, równocześnie co za tym idzie jemu kibicuję na dobre i złe. Chcę cząstkę mnie spróbować oddać w miarę możliwości mojemu ukochanemu klubowi. Spróbować coś dla niego zrobić…

 

 

 

 

 

 

GRZEGORZ SZYGUŁA
Członek Zarządu

Zawód: Agent ubezpieczeniowy

Wiek: 47 lat

Kibicem Górnika jestem od „zawsze”, pamiętam i sezony mistrzowskie i spadki. Kiedy zapisywałem do Socios syna i siebie, widziałem potrzebę pomocy Klubowi. Od samego początku ujęła mnie idea jednej wielkiej rodziny Socios – dziś cieszę się, że jestem częścią Tej Rodziny i mam nadzieję, że będzie się ona ciągle rozwijać.

 

 

 

 

 

GRZEGORZ OLEJNICZAK
Członek Zarządu

Zawód: Nauczyciel

Wiek: 40 lat

 

 

 

 

 

 

 


KRZYSZTOF LANGE

Członek Zarządu

 

 

 

 

 

 

 

GRZEGORZ PACUŁA
Rzecznik Prasowy

Zawód: Prowadzenie własnej agencji PR

Wiek: 35 lat

Chciałbym by inicjatywa „Socios” była nowoczesnym projektem, wprowadzającym nowe standardy do polskiej piłki nożnej. Świetnie zarządzanym, o doskonałym wizerunku, wpływającym także na sam klub. Jestem przekonany, że dzięki ciężkiej pracy nas wszystkich uda nam się to osiągnąć i stworzymy organizację, która będzie obiektem zazdrości całej Polski.