Mistrzostwa UEFA EURO 2020(1) tuż, tuż…

…a to oznacza, że wraca nasz Typer Socios Górnik!
Stwierdziliśmy, że nie pozwolimy Wam się nudzić w przerwie między najlepszymi rozgrywkami piłkarskimi na świecie i przygotowaliśmy dla WSZYSTKICH kibiców Górnika Zabrze zabawę, w której będziecie mogli za pomocą specjalnej aplikacji wytypować wszystkie mecze Euro i zmierzyć z kibicami naszego klubu! ?

Aby wziąć udział w zabawie należy zapisać się do naszej ligi. Jak to zrobić? To proste:
1. Pobierz aplikację ? „kicktipp” na swój telefon ? lub graj przez przeglądarkę internetową https://www.kicktipp.pl/ ?
2. Zarejestruj swój adres e-mail ?
3. Kliknij w link: www.kicktipp.pl/sociosgornik/
4. Typujesz co kolejkę dokładne wyniki spotkań Euro (także po rzutach karnych w fazie pucharowej), a także (bonusowo – przed startem rozgrywek) zwycięzcę Mistrzostw Europy, czwórkę półfinalistów, zwycięzców każdej grupy oraz z której reprezentacji zawodnik zostanie królem strzelców.
Punktacja jest taka sama jak przy typerze Ekstraklasy:
– dokładny wynik: 10pkt.
– różnica bramek: 5pkt.
– wskazanie zwycięzcy: 3pkt
– każdy trafiony bonus: 25pkt.

Przypominamy, że dla trzech najlepszych typerów czekają nagrody?.
Zawodnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzeni podwójnymi wejściówkami na mecz Górnika Zabrze w sezonie 2021/2022 ?

Jak będziemy typować?
Swoje typy należy podać na 3️⃣0️⃣ minut przed pierwszym spotkaniem rozpoczynające daną kolejkę (UWAGA! Aplikacja rozumie „kolejkę” jako trzy dni, więc może zdarzyć tak, że jakiś mecz grupowy mimo, że będzie rozgrywany w ramach 1 kolejki to aplikacja go przypisze do kolejki nr 2) – postaramy się informować Państwa na bieżąco kiedy dana kolejka w aplikacji się rozpoczyna i kończy – dlatego warto obserwować nasz profil na Facebooku ?

Uspokajamy – jeśli ktoś będzie chciał dołączyć do rywalizacji w późniejszym czasie, to oczywiście jest tak szansa – aby zwyciężyć w naszej zabawie będzie trzeba jednak nadgonić pozostałych graczy ?

Zapraszamy do zabawy! ⚽