DRODZY KIBICE GÓRNIKA ZABRZE!

Zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji za chwilę może znaleźć się Klub z powodu braku możliwości rozgrywania spotkań ze względu na koronawirusa.

Od początku powstania Stowarzyszenia Socios Górnik zawsze martwiliśmy się o los Górnika Zabrze i wspieraliśmy klub w rożnych formach poprzez akcję kupna sprzętu dla młodych piłkarzy, działania profrekwencyjne czy dbanie o historię i legendy Klubu.

Odpowiadamy na akcję klubu, o której kibice dopytywali na naszym forum czy mediach społecznościowych i wskazywali jako jeden z pomysłów wsparcia klubu. Popieramy pomysł wirtualnego meczu i prosimy wszystkich kibiców o dołączenie się do akcji wsparcia ukochanego Górnika.

Popieramy pomysł wirtualnego meczu i prosimy wszystkich kibiców o dołączenie się do akcji wsparcia ukochanego Górnika.

Ponadto pragniemy poinformować, że zamówione vouchery zostaną wykorzystane jeśli mecz dojdzie do skutku. W pierwszej kolejności zostaną przekazane członkom naszego stowarzyszenia, którzy mają opłacone 100% składek – jeśli jeszcze pozostaną wejściówki do rozdysponowania, wówczas obdarujemy wybrany Dom Dziecka lub fundacje wspierające potrzebujące dzieci.

RAZEM DLA GÓRNIKA!