Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 231

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 231

Koszulki meczowe Socios Górnik!

 

W porozumieniu z klubem przygotowaliśmy ofertę dla wszystkich członków stowarzyszenia, dzięki której mogą nabyć najnowsze koszulki meczowe Górnika Zabrze ze specjalnym rabatem!

 

Uzgodniliśmy z klubem możliwość grupowego zamówienia koszulek meczowych 2018/19 dla członków stowarzyszenia Socios Górnik! Zamawiamy domowy wariant, czyli białe koszulki z charakterystyczną czerwoną “szachownicą” – takie, w jakich piłkarze występowali w 1. kolejce LOTTO Ekstraklasy w starciu z Koroną Kielce.

Podobnie jak poprzednim razem, na plecach znajdzie się napis SOCIOS GÓRNIK i numer 14.

Na koszulki uzyskaliśmy rabat 10%, czyli cena wyniesie 179,10 zł, a nadruk na plecach to kolejne 20 zł (normalna cena wynosi 30). Wszyscy członkowie Socios, który do dnia zamknięcia zapisów mają w pełni opłacone składki członkowskie, będą mieli nadruk wykonany gratis!
Zatem końcowa cena wynosi 179,10 zł lub 199,10 zł – w zależności od tego, czy jest się “na czasie” z płatnościami. Informujemy, że można jeszcze uzupełnić zaległości i skorzystać z tej oferty – decyduje stan w dniu zakończenia zapisów, a nie w momencie dopisywania się do listy! Jeżeli ktoś nie jest pewien, czy ma wszystko opłacone albo ile wynoszą zaległości, prosimy o kontakt z sekretarzem stowarzyszenia:

Tadeusz Bożek

sekretarz@sociosgornik.org


Nie ma możliwości zakupu samej koszulki, bez napisu SOCIOS GÓRNIK!

Termin na dopisanie się do zamówienia i dokonanie wpłaty upływa 9 sierpnia!

Zapisy zbierane są na forum www.forum.sociosgornik.org oraz drogą mailową pod adresem kontakt@sociosgornik.org , przy składaniu zamówienia prosimy podać w wiadomości nick lub imię i nazwisko, zamawianą ilość, rozmiar koszulki i numer członkowski Socio.

 

Wpłaty za koszulki kierujemy na konto:

66 1050 1298 1000 0024 1740 6275

Stowarzyszenie Socios Górnik

Pułaskiego 17, 41-809 Zabrze

TYTUŁEM: “Koszulka meczowa 18/19 + nr członkowski Socio” (np. “Koszulka meczowa 18/19 nr 999”)

Odbiór koszulek: indywidualnie (za okazaniem dokumentu tożsamości) w namiocie Socios Górnik przed meczami Górnika u siebie lub wysyłkowo po dokonaniu opłaty za przesyłkę pocztową.