mobilizacja2

 

Stało się. Dzięki ciężkiej pracy i Waszemu zaangażowaniu Stowarzyszenie Socios Górnik osiągnęło magiczny próg tysiąca członków. Poniżej zamieszczamy list otwarty zarządu do członków Socios.

 

Drodzy kibice Górnika Zabrze!

Przekroczyliśmy magiczną liczbę 1000 członków! Jesteśmy największym Stowarzyszeniem w Polsce! To wspólny sukces nas wszystkich. Pokazaliśmy, że kibice Wielkiego Górnika Zabrze są wyjątkowi i potrafią RAZEM zjednoczyć się nie tylko na trybunach, ale także tworzą zaangażowaną trójkolorową wspólnotę, która chce bezpośrednio pomagać w rozwoju klubu. Żaden klub w Polsce, żadni kibice nie mogą nam dorównać! To jednak dopiero początek drogi. Jesteśmy przekonani, że członków Socios Górnik może być jeszcze więcej.

DLATEGO OGŁASZAMY WIELKĄ AKCJĘ MOBILIZACYJNĄ! WYKORZYSTAJMY NASZ WSPÓLNY POTENCJAŁ I RAZEM SPRAWMY, BY DO KOŃCA KWIETNIA BYŁO NAS 2000!

NIECH KAŻDY Z OBECNYCH CZŁONKÓW NAMÓWI PRZYNAJMNIEJ JEDNĄ BLISKĄ OSOBĘ, KIBICUJĄCĄ GÓRNIKOWI DO DOŁĄCZENIA DO SOCIOS!

Dla każdego z Was to niewiele, ale dzięki naszej ogromnej liczebności możemy po raz kolejny osiągnąć wspólnie niesamowity sukces. Rozmawiajcie z rodziną, przyjaciółmi i kolegami. Przekonujcie, tłumaczcie zasady funkcjonowania Socios, podkreślając, że jest to inicjatywa oddolna – stworzona przez kibiców dla kibiców!

To w waszych rękach leży los Stowarzyszenia, a także Górnika Zabrze! To od was zależy jak szybko Socios Górnik będzie siłą, współdecydującą o przyszłości klubu! To od zjednoczonych w jednym silnym ruchu kibiców Górnika w dużej mierze zależy czy Górnik Zabrze odzyska należne mu miejsce w Polsce i Europie!

Osiągnięcie 2000 członków do końca kwietnia, przekona wielu niezdecydowanych, znane twarze, czy wiele firm, które zastanawiają się w temacie wsparcia finansowego projektu. Powodzenie naszej AKCJI MOBLIZACJA z pewnością pomoże przekonać klub do szybkiej i ścisłej współpracy z nami. Udowodni wielu nieprzekonanym osobom, jak wielki potencjał ma nasz projekt! Jeżeli jesteś niezadowolony z przeciągających się rozmów z klubem, nie narzekaj tylko zaproś do Socios swojego znajomego! To przyniesie więcej korzyści wszystkim, a w szczególności Górnikowi Zabrze. W jedności siła, bo Górnik Zabrze to po pierwsze kibice!

ROZEŚLIJ TEGO MAILA DO SWOICH ZNAJOMYCH, KIBICUJĄCYCH GÓRNIKOWI ZABRZE. NIECH ZAPISUJĄ SIĘ DO SOCIOS!

Razem dla Górnika!
Zarząd Socios Górnik

Jak dołączyć do Socios?
1. Pobierz, wypełnij i złóż deklarację w jednym z 400 punktów STS w całym kraju!
2. Pobierz deklarację ze strony www.sociosgornik.org, wypełnij i wyślij pocztą na adres Stowarzyszenia
3. Odwiedź nas w jednym z punktów terenowych. Informacje o tym gdzie i kiedy będziemy znajdziesz na stronie internetowej i naszym Fan Page www.facebook.com/sociosgornik