Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 356

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 356

Dołącz do Wielkiej Rodziny Górnika

Dołącz do Socios i wspieraj ukochany Klub !

Jesteśmy stowarzyszeniem, które działa dla najbardziej utytułowanego piłkarskiego klubu w Polsce. To Górnik Zabrze przez szereg lat był dumą całego kraju, reprezentując go w rozgrywkach europejskich i jako jedyny polski klub, zagrał w ich finale.  Bogata w sukcesy historia na arenie krajowej i międzynarodowej warta jest wsparcia i pielęgnowania

 

Stowarzyszenie Socios ze składek i darowizn swych członków oraz firm wspiera Klub, jego Akademię, pielęgnuje historię i pomaga niepełnosprawnym kibicom poprzez akcje celowe . Wspieramy działania Klubu polegające na rozwoju akademii piłkarskiej, by szkoląca się w niej młodzież mając przyzwoite warunki treningowe, mogła kiedyś zasilić szeregi pierwszej drużyny.

W ciągu całej działalności Stowarzyszenia członkowie Socios Górnik zebrali następujące fundusze:
534 930 zł – kwota zebranych funduszy
310 454 – wartość środków przekazanych Klubowi w tym
50 184 zł –  kwota przekazana na Galerię Sław

Dziękując  za wsparcie Naszym członkom, jednocześnie wspierająć Klub poprzez budowanie frekwencji na stadionie Górnika Zabrze j organizowanowaliśmy konkurs w którym nawiązując do 70 – lecia powstania Klubu do wygrania było 70 karnetów na wiosenną rundę na sektor B07. Dodatkowo każdy członek Socios otrzymuje kartę członkowską, oraz ma możliwość uczestniczenia w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Socios Górnik dla kibiców.

Dołączenie do Stowarzyszenia jest bardzo proste, dokładne informację o sposobie dołączenia do Stowarzyszenia znajdziesz na stronie:

https://sociosgornik.org/zostan-socio/jak-sie-zapisac/

Dlatego jeszcze raz zachęcamy kibiców, firmy i instytucje do wstępowania w nasze szeregi, do współpracy, a tym samym do pomocy naszemu ukochanemu klubowi, by Górnik Zabrze znów był WIELKI.