Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 356

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 356

Newsletter – czyli co się dzieje w Socios Górnik

Witajcie!

Wracam do -w miarę możliwości- newsletterów, sprawozdań z działalności Socios Górnik.

Ruszył nowy sezon, zdobyliśmy pierwsze punkty, ale pozwólcie że w skrócie opiszemy Wam co robiliśmy w przerwie między sezonami. Dla Socios nie był to martwy okres.

Zaczęło się od Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia, gdzie podsumowaliśmy 2 letnią kadencję poprzedniego Zarządu i wybraliśmy nowy. Na temat stanu personalnego były informacje chociażby na fb, więc nie ma sensu tego powtarzać. Zwłaszcza, że naszym celem nadrzędnym jest Górnik a nie promowanie swoich twarzy. Wiec – kto będzie chciał wiedzieć, ten sobie sprawdzi, a kto nie, temu głowy zawracać nie będziemy.

Wpierw za namową licznego grona kibiców wystosowaliśmy otwarty list do klubowego marketingu z propozycją umieszczenia w Galerii Sław Igora Angulo. Jego wkład najpierw w awans do ekstraklasy, później wywalczenie miejsca w pucharach, wreszcie w utrzymanie się w lidze jest niebagatelny i zdaniem wielu osób takie miejsce dla Igor znaleźć się powinno.

W kolejnym akapicie znajdziecie odpowiedź naszego marketingu:

Początek odpowiedzi: „

„ koniec odpowiedzi.

Niczego nie doczytaliście? No cóż, my też nie. Jest nowy sezon, Igor znowu strzela, widać potrzeba kolejnych trafień żeby odpowiedź uzyskać. Poczekamy…

Udało nam się jak Socios spotkać z Dyrektorem Akademii Górnika Zabrze – p. Łukaszem Milikiem. Z Akademią na dobre współpracujemy od dłuższego czasu, mamy umowę na najwyższy pakiet sponsorski wartości 2 tyś pln miesięcznie, a nasze spotkanie miało formę podsumowania minionego sezonu i ustalenia planów na sezon kolejny. Potrzeby Akademia ma spore. Wiadomo, że nie jesteśmy w stanie wszystkich sfinansować, ale postaramy się z Waszym udziałem przyszłym piłkarzom pierwszej kadry Górnika pomóc.

Pierwsze informacje/ zakupy już wkrótce!!!

Wielu z Was pytało, czy w nowym sezonie wróci na Promenadę namiot Socios. Postanowiliśmy oprosić formalnie o zgodę na postawienie zarówno w klubie, jak i w Spółce Stadion. Przekazaliśmy oficjalne pisma, tak osobiście jak i mailowo.

Poniżej odpowiedzi z klubu i z Spółki:

Początek odpowiedzi: „

 „ koniec odpowiedzi.

Rozumiemy przerwę wakacyjną, urlopową, grzecznie czekamy i mamy nadzieję, że się na odpowiedź doczekamy. Mamy już za sobą pierwszy mecz nowego sezonu w Zabrzu, ponowiliśmy nasze prośby, czekamy…

Chcemy Wam też nadmienić, że złożyliśmy jeszcze jedno ważne pytanie do klubowego marketingu. Klubowy szef marketingu o nim wie, nawet zobowiązał się na nie w miarę szybko i konkretnie odpowiedzieć. Nie chcemy pisać o co pytaliśmy, żeby nie psuć niespodzianki, ale jak do tej pory odpowiedzi brak…

Tak czy inaczej, co mecz jesteśmy na sektorze B07. Jeżeli macie pytania, może propozycje, może uwagi, chętnie wszystkich wysłuchamy. Z każdym porozmawiamy.

Kończąc zachęcamy do współpracy. Chcemy ożywić marketing Stowarzyszenia, najlepiej z Waszym udziałem. Macie uwagi, pomysły, pytania- piszcie. Rozmawiajcie z nami online lub na żywo na stadionie. 

Ze sportowy pozdrowieniem

Socios Górnik