Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 347

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 347

14+1 powodów, dla których warto być na Walnym Zgromadzeniu

14 +1 powodów, dla których warto uczestniczyć w Walnym Sprawozdawczo-Wyborczym Zgromadzeniu Członków Socios

16 czerwca jest bardzo ważnym dniem dla członków Socios, ponieważ o godzinie 15:00 w restauracji Impresja w Zabrzu ul. Parku Hutniczy 10 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków. Postanowiliśmy wypisać powody, dla których warto uczestniczyć w tym wydarzeniu, uważasz że jest ich więcej ? napisz na e-maila: marketing@sociosgornik.org to dopiszemy. No to ruszamy

1. Bo w sercu wszyscy mamy Górnika Zabrze. Powstaliśmy w trudnym dla Klubu okresie w którym ważyła się jego przyszłość, pamiętacie wiadomość, że komornik może zająć puchary ? Powstaliśmy, by wspierać Klub, bo kibice i historia są największą chlubą Górnika.

2. Bo masz wpływ na przyszłość Stowarzyszenia. Podczas Walnego Zgromadzenia będziemy wybierać nowych Członków Zarządu, oraz Komisję Rewizyjną. Obecny zarząd przedstawi sprawozdanie z obecnej działalności w Stowarzyszeniu

3. Bo możesz wspierać Stowarzyszenia. Każdy członek Socios, który spełnia odpowiednie kryteria może zostać Członkiem Zarządu Stowarzyszenia, możesz wspólnie decydować o losach Stowarzyszenia i przedstawić swoje pomysły na dalsze funkcjonowanie.

4. Bo przeznaczyliśmy 314 454 zł na wsparcie i inicjatywy związane z Górnikiem Zabrze. To właśnie na Walnym Zgromadzeniu członkowie Stowarzyszenia dają wytyczne zarządowi na najbliższy rok. Wspólnie w dyskusji i głosowaniu decydujemy o Naszych składkach. Każdy członek może się wypowiedzieć i zaproponować inicjatywy wspierania Klubu.

5. Bo możesz spotkać się z innymi kibicami Górnika Zabrze. Walne Zgromadzenie to również świetna okazja do spotkania się z osobami poznanymi na Karczmie Piwnej czy podczas spotkań Górnika Zabrze.

6. Bo możesz przedstawić pomysły marketingowe dla Stowarzyszenia i Klubu. Członkowie zarządu Stowarzyszenia na spotkaniach z zarządem Górnika przedstawiają również pomysły członków Socios związane z marketingiem, lub komunikacją z Kibicami.

7. Bo to tylko kilka godzin w ciągu całego roku. Walne Zgromadzenie odbywa się w Restauracji Impresja w której serwowane są bardzo dobre dania, ciepłe napoje oraz zimne napoje, które pijemy za zwycięstwa Górnika.

8. Bo to idealna okazja, aby wyjść z domu. Żona chce wyjść z Tobą do restauracji i obydwoje jesteście członkami Socios ? Może lubisz dyskutować na temat piłki nożnej, a w domu nie masz zbytnio z kim? 16 czerwca widzimy się na Walnym Zgromadzeniu.

9. Bo zbliża się 5 rocznica powstania Stowarzyszenia. W tym roku odbędzie się piąta rocznica powstania Stowarzyszenia, dlatego chcemy znać Twoja opinię na temat obchodów tego święta i innych wydarzeń towarzyszących.

10. Bo Twój głos ma duże znaczenie. Podczas Walnego Zgromadzenia odbywa się ponad 15 głosowań i często jeden głos decyduje na temat inicjatyw które wygrywają. Nie pozwól, by inni decydowali za Ciebie.

11. Bo Górnik to my!

Zawsze lubimy to podkreślać. Górnik to nie tylko zawodnicy, sztab szkoleniowy, zarząd czy właściciel. Górnik to właśnie my- wierni kibice!

12. Bo jesteśmy kibicowską elitą! Lubimy powtarzać, że jako kibice jesteśmy wyjątkowi Że kibice innych drużyn nie mogą się z nami równać. Potwierdźmy to konkretnym wsparciem klubu poprzez Socios!

13. Bo jesteśmy kibicami Górnika i byliśmy pierwsi! Jako pierwsi w Polsce założyliśmy struktury Socios. Wszyscy inni powstali po nas. Pokażmy całej kibicowskiej Polsce, że Socios w Zabrzu ma się dobrze, że się rozwijamy i ciągle pomagamy klubowi odzyskać blask.

14. Bo chcemy być najlepsi na trybunach i na boisku!

Jako pierwsi i na razie jedyni w Polsce wywalczyliśmy na boisku ligowych 14 tytułów mistrzowskich. Pomóżmy Górnikowi zdobyć 15 gwiazdkę!

 

14 + 1 – niech to będzie ta 15 gwiazdka, na którą tak długo czekamy…