Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Zielony stolik

 

 

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN w zeszłym tygodniu przychyliła się do odwołania złożonego przez działaczy Górnika Zabrze, w związku z czym klub odzyskał bezprawnie odebrane 3 punkty w tabeli Lotto Ekstraklasy. Decyzja ta potwierdziła naszą wcześniejszą opinię, że werdykt Komisji Ligi był wręcz absurdalny.

Natychmiast po ogłoszeniu informacji KL o odebraniu Górnikowi punktów, przystąpiliśmy do zbiórki funduszy na nowy sprzęt dla zasiadającego w niej towarzystwa. Dziś przysłowiowy zielony stolik został wysłany do Warszawy, by służył Komisji Ligi podczas przyszłych obrad, podczas których zaskoczą nas jeszcze niejedną decyzją.

Do prezentu dołączyliśmy także list o następującej treści:

Szanowna Komisjo!

W imieniu kibiców Górnika Zabrze działających w Stowarzyszeniu Socios Górnik, z przyjemnością prezentujemy Państwu ten drobny upominek.

 

Mamy głęboką nadzieję, że praca przy tym jakże uroczym stoliku pomoże w wydawaniu kolejnych werdyktów. Werdyktów, które społeczność kibicowska i cała piłkarska Polska będzie przyjmowała z entuzjazmem nie mniejszym niż ten dotyczący ostatnich zajść wywołanych na obiekcie w Gliwicach.

 

Jednocześnie, mając na uwadze kreatywność Państwa w szukaniu uzasadnienia dla wydanego wyroku, pozwoliliśmy sobie na dołączenie instrukcji obsługi. Nie chcielibyśmy doprowadzić do sytuacji, w której Członkowie Komisji – poniesieni artystycznym duchem, którym wcześniej się wykazali – z elementów składowych stolika zmontowali kompletnie inny sprzęt, jak np. brakujący/wyłamany fragment ogrodzenia stadionu przy ul. Okrzei w Gliwicach.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

SOCIOS GÓRNIK