Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 187

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 187

Szlachetna Paczka – podziękowania


Składamy serdeczne podziękowania wszystkim kibicom, którzy włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka” i pomogli razem z nami przygotować świąteczną paczkę dla potrzebującej rodziny. Za pośrednictwem naszej strony kilka słów przesyła ks. Mateusz Kotowicz – wikariusz parafii św. Jana Chrzciciela, wspólnie z którą zbieraliśmy datki na tegoroczną Paczkę.
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Członkom Socios Górnik, za okazaną pomoc w tworzeniu tegorocznej Szlachetnej Paczki. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu mogliśmy wesprzeć wielodzietną rodzinę z Zabrza, która godnie spędzi czas Świąt Bożego Narodzenia.
Każdy dobry czyn, nawet ten najmniejszy jest zawsze dowodem na to, że człowiek pragnie ten współczesny świat uczynić lepszym i piękniejszym.
Na czas Świąt Bożego Narodzenia, z całego serca życzę by każdy z Państwa doświadczył dobra, radości i pokoju płynących z betlejemskiej Groty, gdzie Bóg staje się bliski każdemu człowiekowi. A na Nowy Rok 2017 satysfakcji i dumy z gry naszego klubu – Górnika Zabrze.

Z serdecznością i darem modlitwy
ks. Mateusz Kotowicz
wikariusz Parafii św. Jana Chrzciciela w Zabrzu – Biskupicach