Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Stawiamy na naszych!

 

W czwartek 23 lutego miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Ważne zarówno dla nas, jak i dla klubu, a w szczególności jego Akademii Piłkarskiej. Do młodych zawodników zabrzańskiego Górnika trafiło nowe wyposażenie. Jego zakup został w stu procentach sfinansowany przez kibiców zrzeszonych w stowarzyszeniu Socios Górnik!

Wśród przekazanego przez nas sprzętu znalazło się:

– 180 piłek

– 62 komplety bluz oraz spodni

– 42 ortaliony

– 20 toreb sportowych

– 12 worków na piłki

Odzież i piłki marki Adidas dostarczyła zabrzańska firma Maxima Sport, której ofertę członkowie zarządu Socios Górnik uznali za najlepszą pod względem ceny i dostępności. Oprócz tego, w styczniu podarowaliśmy klubowej Akademii 12 bramek różnych rozmiarów(dla różnych grup wiekowych). Miejmy nadzieję, że będą dobrze służyć piłkarskim adeptom Górnika w codziennych treningach.

Kwota, którą wydaliśmy na zakup całego wyposażenia, wyniosła 48957,47 zł. Cała suma pochodzi ze składek, jakie regularnie wpłacają kibice Górnika Zabrze chcący pomóc odzyskać mu dawny blask. Kto wie, może dzięki wspólnym staraniom wkrótce z Akademii Piłkarskiej wyłoni się talent na miarę Ernesta Pohla bądź Stanisława Oślizły? Z pewnością byłaby to wspaniała nagroda dla wszystkich Socios za poświęcony czas i pieniądze.

 

MK