Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 187

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 187

Socios Górnik wspiera młodzież Górnika

Zgodnie z uchwałą Walnego Zgromadzenia Członków, zarząd stowarzyszenia, po uzyskaniu z klubu zapotrzebowania wraz ze szczegółową specyfikacją, przystąpił do zebrania ofert na dostawę sprzętu dla drużyn młodzieżowych naszego klubu.
W minionym tygodniu wspólnie z przedstawicielami Fundacji Górnika Zabrze władze Stowarzyszenia dokonały wyboru najkorzystniejszych ofert. Następnie zostały złożone zlecenia do firm.
Aby w maksymalny sposób wykorzystać przeznaczoną pulę (do 50000 PLN), Socios Górnik postanowiło rozbić zlecenia na dwie części. W pierwszej zlecona została dostawa bramek treningowych o różnych rozmiarach wraz z siatkami i dodatkowym wyposażeniem. W drugim zleceniu znajduje się sprzęt sportowy taki jak piłki, torby, dresy treningowe, bluzy ortalionowe i inne.
W styczniu oba zamówienia będą gotowe do przekazania. Stroje sportowe wcześniej zostaną jeszcze oznaczone herbem Górnika, który zostanie wyhaftowany w jednej z katowickich firm.
Wsparcie grup młodzieżowych to drugie z kolei działanie ukierunkowane na grupy młodzieżowe realizowane przez Socios Górnik. W październiku 2015 roku Stowarzyszenie Socios Górnik przekazało komplet strojów sportowych dla jednej z grup młodzieżowych o łącznej wartości 36.000 zł.