Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Socios Górnik rosną w siłę! Masowe zapisy do nowego stowarzyszenia

slasksport
Po zaledwie dwóch dniach zbierania deklaracji, stowarzyszenie „Socios Górnik” liczy już 178 członków. Najstarszy ma 64 lata, a najmłodszy… 14 miesięcy.

 

Stowarzyszenie „Socios Górnik”, które powstało w odpowiedzi na trudną sytuację ekonomiczną klubu, niedawno oficjalnie rozpoczęło swoją działalność. Kibice już mogą składać deklaracje członkowskie. Zarząd „Socios” rozpatrzył pozytywnie pierwsze wnioski fanów.

 

– Podczas prezentacji w Multikinie oraz meczu z Legią, kibice złożyli w sumie 153 deklaracje. To nad nimi pochyliliśmy się w pierwszej kolejności i zapisaliśmy do Socios. Kolejne deklaracje spływają do nas na bieżąco tradycyjną pocztą. Od uruchomienia Socios spłynęło ich już kilkadziesiąt. Na chwilę obecną nasz najmłodszy członek ma 14 miesięcy, natomiast najstarszy 64 lata. Cieszy nas, bo deklaracje składają często całe rodziny. To dla nas bardzo ważne, by poza niesieniem pomocy Górnikowi tworzyć wspólnotę, która jest połączona sympatią do Górnika. Od początku działalności podkreślamy, że jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy mają w sercu Górnika. Nie spoglądamy w metrykę, orientację polityczną czy przeszłość. Górnik ma łączyć a nie dzielić, a my wszyscy mamy mieć udział w rozwijaniu go i przywracaniu na właściwe tory – mówi Marek Krupa, prezes Socios Górnik.