Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Rekordowi kibice!

 

 

Fani Górnika Zabrze śrubują kolejne rekordy. Bez przerwy uciekamy reszcie ligi pod względem frekwencji – już teraz pewne jest, że w sobotnim meczu ze Śląskiem znów zobaczymy pełne trybuny, a tym samym suma kibiców na Arenie Zabrze w tym sezonie grubo przekroczy 100 tysięcy. Okazuje się jednak, że to nadal nie koniec!

Równie dobre wieści mamy dla wszystkich, którzy interesują się nie tylko losami Górnika, ale i Stowarzyszenia Socios Górnik. Liczniki zebranych i przekazanych pieniędzy szaleją! Wraz z końcem sierpnia suma zebranych pieniędzy przekroczyła okrągłą liczbę 400 tysięcy złotych. To nasz wspólny sukces, na który długo pracowaliśmy. Teraz obieramy cel: pół miliona! Liczymy na to, że dobicie do tej granicy nie zajmie zbyt wiele czasu. Wszystko zależy od nas, kibiców!

Z kolei drugi licznik zwiększył się dwukrotnie dzięki obiecanemu pod koniec sezonu przelewowi na kwotę 100.000 zł. Teraz suma pieniędzy, które Socios w różnych formach przekazało Górnikowi, wynosi ponad 200 tysięcy! Przez cały ten czas wspieraliśmy głównie młodzież klubu. To, jak obecnie wygląda pierwsza drużyna – pełna młodych zawodników z naszego regionu – pokazuje, że to był dobry kierunek i trzeba dalej w nim podążać. Kto wie, może już niedługo czeka nas kolejna akcja Socios, dzięki której klubowa akademia postawi następny krok do przodu?

Sezon dopiero się zaczął i nikt nie wie, co czeka nas w jego dalszej części, ale początek napawa optymizmem. Cieszymy się, oglądając kolejne zwycięstwa Trójkolorowych. Z pewnością można powiedzieć, że do wielkiej formy wrócili zarówno piłkarze, jak i kibice Wielkiego Górnika!

(MK)