Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sociosgornik/ftp/wp-includes/functions.php on line 187

Młodzi piłkarze z profesjonalną opieką medyczną

 

 

Stowarzyszenie Socios Górnik w dniu 01.11.2017 r. związało się umową z przychodnią rehabilitacyjną „Salveo”. Umowa dotyczy opieki medycznej nad piłkarzami drużyn młodzieżowych Górnika Zabrze i będzie obowiązywać będzie przez najbliższych 12 miesięcy z opcją przedłużenia. Na jej podstawie, młodzi zawodnicy naszego klubu mają zapewnioną profesjonalną diagnostykę i rehabilitację.

O zdrowie piłkarza trzeba szczególnie dbać już na etapie młodzieżowca. Dzięki odpowiedniej pracy i opiece zdrowotnej, młodzi piłkarze mogą skupić się na treningu i grze, zamiast walczyć z różnego rodzaju kontuzjami lub niezaleczonymi urazami. W obecnych czasach medycyna sportowa, odpowiednia dieta czy prawidłowe odżywianie, to połowa sukcesu i właśnie do tej połowy, członkowie Socios Górnik chcą „przyłożyć swoją rękę”.

Przychodnia Salveo została wybrana na podstawie złożonych ofert. W jej wyborze uczestniczył Dyrektor Akademii Górnika Zabrze, p. Łukasz Milik. Pieniądze na sfinansowanie tego celu zostały przeznaczone zgodnie z decyzją członków Stowarzyszenia, która została podjęta na ostatnim Walnym Zgromadzeniu.

W pierwszym miesiącu obowiązywania umowy, z opieki medycznej skorzystało już trzech piłkarzy drużyn młodzieżowych Górnika Zabrze.

Nazwa Zabiegu

Indiba

Led

Interferencja

Jonofereza

Viofor

Laser

PST

Tens

Ilość zawodników korzystających z zabiegu

3

2

1

2

2

1

1

1

Ilość zabiegów w Listopadzie

9

6

3

6

6

3

3

3

 Po sprzęcie sportowym, sprzęcie treningowym to kolejne działanie Socios Górnik ukierunkowane na najmłodszych adeptów Górnika Zabrze. To pierwsze działanie Stowarzyszenia, które nie ukierunkowane jest na zapewnienie środków do treningu, lecz skierowane jest na ich rozwój i przyszłą karierę. Jak widzimy po ostatnich rezultatach wychowankowie mogą stanowić o sile Górnika Zabrze. Socios Górnik jednak nie poprzestaje na wsparciu i wkrótce poda kolejne informacje odnośnie działań.

Jeśli jesteś kibicem Górnika Zabrze, jeśli zależy Ci na budowie solidnych podstaw klubu, na rozwoju młodzieży w nim trenującej, zapoznaj się z działaniami Socios Górnik i dołącz do tej organizacji kibiców, bo przecież DO MŁODZIEŻY ŚWIAT NALEŻY.