Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 187

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-includes/functions.php on line 187

Karczma tuż, tuż!

koszulka

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia Socios Górnik,
Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia przyjmowania zgłoszeń do uczestnictwa w „Karczmie piwnej”, którą to jednocześnie świętujemy kolejną rocznicę naszej działalności. Dlatego raz jeszcze Was serdecznie zapraszamy – są jeszcze wolne miejsca!

W trakcie spotkania będzie miało miejsce podsumowanie mijającego roku w stowarzyszeniu i dzielenie się pomysłami na następny rok. Przewidujemy świetną zabawę i wiele konkursów, licytację  na rzecz Klubu Kibica Niepełnosprawnego Górnika Zabrze m.in. szalika KKN, koszulki meczowej Górnika Zabrze z minionego sezonu wraz z autografami zawodników oraz … UWAGA – koszulki reprezentacji Polski z autografami Łukasza Piszczka, Jakuba Błaszczykowskiego i Andrzeja Szarmacha!!!

Jak już informowaliśmy, spotkanie ma mieć formę karczmy piwnej, tak więc zapraszamy wszystkich członków bez wyjątku (płeć piękną również)! Każde z Was może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą nie będącą Socio!

Startujemy w sobotę 3 grudnia o godzinie 17.00, a kończymy o godzinie 22.00
Miejsce: Restauracja-Galeria „IMPRESJA”, ul. Park Hutniczy 10 w Zabrzu.

Koszt uczestnictwa: 45 złotych od osoby.W cenie: 2 ciepłe posiłki (golonko z pieczywem i musztardą oraz kiełbasa z pieczywem i musztardą), 2 piwa (zamiennie soki), kawa/herbata, chleb ze smalcem i ogórek, ciasto, a dla wegetarian pierożki z kapustą i grzybami oraz szaszłyki warzywne.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada (decyduje wpłata na konto)!

Jak się zapisać?

1.    Prześlij swoje zgłoszenie na adres kontakt@sociosgornik.org lub zgłoś poprzez wiadomość prywatną na naszym profilu Facebookowym (https://www.facebook.com/sociosgornik). W kontakcie napisz swoje imię i nazwisko oraz numer członkowski. Jeżeli zabierasz kogoś ze sobą to podaj jego imię i nazwisko.

2.    Przelej 45 złotych od osoby na numer konta:
Socios Górnik
Ul. Pułaskiego 17
41-800 Zabrze
66 1050 1298 1000 0024 1740 6275

W tytule przelewu dodaj imiona i nazwiska osób, za które płacisz. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy i gwarantujemy wyśmienitą zabawę!

 

Zarząd Socios Górnik